قوانین و مقررات


                                                             

شرایط بازگشت یا تعویض سفارشات

 

جهت  رفاه حال شما مشتریان عزیز، سرزمین لباس بازگشت یا تعویض 7 روزه کالا را  در اختیار شما قرار داده است بدین معنی که پس از تحویل کالا طبق شرایط زیر  امکان تعویض یا عودت کالا را خواهید داشت. برای این منظور لازم است به  موارد زیر دقت نمایید:

 

1-تعویض یا بازگشت کالا

اگر  شما بعد از تحویل سفارش درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید می  توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست بازگشت یا تعویض  کالا را اطلاع دهید. سپس کالایی را که درخواست بازگشت یا تعویض آن را دارید توسط پست برای ما به آدرس "تهران - شهران - بهاران - مجتمع تجاری بهاران - طبقه اول - پلاک 33" با کد پستی 1488863661  ارسال نمایید. پس از دریافت مرسوله توسط ما به یکی از دو حالت زیر عمل  خواهد شد:

اگر شما درخواست تعویض کالا را داشته باشید کالای جدید برای شما ارسال می‌شود.

اگر شما درخواست عودت کالا را داشته باشید هزینه کالای عودت داده شده به شما برگشت داده خواهد شد.

 شایان ذکر است تمام هزینه های مربوط به تعویض و یا عودت کالا بر عهده مشتری است.


چه نکاتی را برای استفاده از امکان تعویض یا بازگشت کالا باید رعایت کنم ؟

1) زمان استفاده از این سرویس تا 7 روز بعد از تحویل کالا می باشد پس اگر شما  بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر تعویض یا عودت آن را دارید  حتماً قبل از اتمام 7 روز اقدام نمایید.

2 در مدت زمان 7 روز نباید از کالا استفاده شود.

3) سلامت ظاهری و فیزیکی کالا باید به تایید کارشناسان مجموعه سرزمین لباس برسد.

4) کالاهای ارسال شده از طرف مجموعه سرزمین لباس دارای دو تگ امنیتی  می باشند که هرکدام به به صورت کامل پلمپ گردیده اند در صورت آسیب دیدن و یا جداسازی این تگ ها امکان بازگشت کالا جهت مرجوع و تعویض از محصول سلب میشود.

5)  ارائه فاکتور جهت مرجوع و تعویض لباس الزامی می باشد .

6)  تمامی متعلقات کالا( برچسب ها اتیکت ها  لوگو  و ... ) باید بر روی کالا به صورت سالم باقی بمانند در صورت آسیب دیدن و یا جداسازی آنها امکان بازگشت کالا جهت مرجوع و تعویض از محصول سلب میشود.

7) به دلیل رعایت مسائل بهداشتی از تعویض و یا عودت البسه زیر (شورت، رکابی، زیر پیراهنی و ...) معذوریم.

 

شرایط تعویض یا بازگشت کالا برای مشتریان محترم ایران کارت

قوانین و مقررات مجموعه سرزمین لباس برای تمام مشتریان اعم از ایران کارت و ... به یک شکل میباشد و تنها تفاوتی که در این بین وجود دارد پیرامون مرجوع کالا ( و نه تعویض) از سمت مشتریان ایران کارت میباشد که به دلیل طرف قرارداد بودن مجموعه سرزمین لباس  با بانک آینده  مبلغی در حدود 18٪ از مشتری کسر گردیده و باقی مبلغ را به حساب شما مشتری عزیز  بر می گردانیم.

لازم به ذکر است که این مبلغ توسط بانک دریافت می شود و بخشی هم بابت مالیات کسر میگردد و مجموعه سرزمین لباس تقریبا هیچ مبلغ اضافه ایی را از مشتریان دریافت نمی کند.